About Us

Üretim tesislerimizde, 150’yi aşkın yetişmiş personel sayısıyla, kalitemizi artırmayı ve dünyada güç elektronigi piyasasında söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Gelişen teknolojiye paralel, kullanmakta oldugumuz tüm araç ve gereçler stabil ve hassas enerji ihtiyacına gereksinim duyarlar. DELTA UPS & Regülatör olarak bizlerde bu ihtiyacı karşılayacak çözümler oluşturmaktayız.

1991 yılından beri Güç Elektroniği çözümleri üreten firmamız, kendi sektöründe tüm ürün bileşenlerini entegre fabrikasında bir araya getiren nadir firmalardan biridir. 10.000 m² kapalı alana sahip üretim tesislerimizde, 150’yi aşkın yetişmiş personel sayısıyla, kalitemizi artırmayı ve dünyada güç elektronigi piyasasında söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimiz gelişmiş Ar-Ge merkezimizde güncel teknolojilerle yorumlanarak hep bir gelişim içerisinde bulunmaktadır. Bunun dogal yansıması olarak ta teknolojik anlamda güncel bir ürün yelpazesine sahibiz.


Özel Üretim ve İthal Ürünler


Transformatörler ve Varyaklar , Redresörler , Invertörler, Frekans Konvertörleri ve STS (Statik Transfer Anahtarı), Kuru ve Jel tipi akü çeşitleri, Jeneratörler, DC Güç Kaynakları

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve ürün kalitesini yükseltmek amacıyla TSEK, ISO 9001 ve CE kalite belgeleri alınmıştır. Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti beklentisi, üretimimizin temelini oluşturmaktadır.

Ürünlerimiz, Portekiz, Polonya, Fransa, Ingiltere, Etiyopya, Libya, Endonezya, Gana, Nijerya, Kamerun, Senegal, Moritanya, Tanzanya, Liberya, Kenya, Azerbaycan, Cezayir, Gürcistan, Türkmenistan, Afganistan, Özbekistan, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Makedonya, Irak, Suriye, Malezya, Mısır….. gibi pek çok ülkeye ihraç edilmektedir.

DELTA, Güç Elektronigi ürünlerinde eksiksiz çözümler sunar.

” Sürekli Enerji, Kesintisiz Hayat … “

 

Misyonumuz

 
Delta Regulators & Stabilizers : Ülkemizin ihtiyaç duyduğu her türlü güç elektroniği ve Voltage Stabilizer , Voltage Regulator ,  UPS   ürünlerini müşterilerimize güvenilir ve sürekli olarak sağlamak, satıştan sonraki hizmetlerimizle de tam olarak memnun etmektir.
 
10.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizde, 150’yi aşkın yetişmiş personel sayısıyla, kalitemizi artırmayı ve dünyada güç elektronigi piyasasında söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.
 

Vizyonumuz

Güç elektroniği piyasasında sadece ülkemizde değil, dünyada da bilinen ve saygı duyulan bir firma olmak, ihracat gelirlerimizi arttırarak çalışanlarımıza ve ülkemize katma değer sağlamaktır. Sürekli geliştirdiğimiz cihazlarımızla dünyada takip edilen teknolojiler yaratmaktır
hakkımızda
Contact Information
ADDRESS
Merkez Mah. Ladin Sk. Terziler Sitesi Kat:6 No: 613 – 614 Yenibosna 34197 – İSTANBUL
PHONE
+90 (212) 639 22 73
GSM
+90544 262 07 46
Gelişen teknolojiye paralel, kullanmakta oldugumuz tüm araç ve gereçler stabil ve hassas enerji ihtiyacına gereksinim duyarlar. DELTA UPS & Regülatör olarak bizlerde bu ihtiyacı karşılayacak çözümler oluşturmaktayız.